Gwarancja
Pierwszy właściciel otrzymuje roczną gwarancję na wszystkie produkty. Ponadto, wszystkie zgrzewane szwy w workach wypornościowych, skrzydłach i markerach powierzchniowych, a także kanistry latarek Explorer i Proteus objęte są dożywotnią gwarancją. Aby skorzystać zarówno z gwarancji rocznej, jak i dożywotniej, nabywca musi zachować dowód zakupu.

Niektóre przedmioty, takie jak baterie NiMH i SLA objęte są 90-cio dniową gwarancją, począwszy od daty zakupu. Przestrzeganie zaleceń i wskazówek opisanych w instrukcji i dotyczących konserwacji pełni kluczową rolę w przedłużeniu żywotności sprzętu w szczególności takiego jak baterie i żarówki.

Halcyon zapewnia użytkownikowi instrukcję do kluczowych produktów. Przestrzeganie instrukcji zawartych w podręczniku pozwoli cieszyć się pełnią możliwości sprzętu przez długi czas.

Gwarancja Halcyona działa na całym świecie. Jak długo użytkownik posiada dowód zakupu od autoryzowanego dilera Halcyona, gwarancja rozciąga się na wszystkie kraje i sklepy nurkowe, niezależnie od miejsca zakupu. Każdy autoryzowany diler Halcyona może odesłać sprzęt do fabryki z dołączonym do niego dowodem zakupu.

Nieautoryzowane naprawy / modyfikacje, zaniedbanie, uszkodzenia powstałe w wypadkach, wykorzystywanie do prac podwodnych nie są objęte gwarancją. Zalanie, przeciek, przebicie, stłuczone żarówki nie są objęte gwarancją, chyba, że wynikają bezpośrednio z wad fabrycznych produktu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących gwarancji przeczytaj dotyczący konkretnego produktu podręcznik użytkownika dla konkretnych grup produktów.